www.gminarybno.pl

Drukuj

'Charytatywny Maraton Zumby' dla Martyny Koszewnikow

Opublikowano 2015-09-29 15:43:30. Artykuł wyświetlono: 2509 razy.

W niedzielę, 27 września o godz. 17:00 na placu przy Szkole Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie odbył się charytatywny maraton Zumby dla Martyny Koszewnikow.

Udział w maratonie Zumby wzięło około stu uczestników, którzy przez 90 minut nie dość, że dobrze się bawili, to przy okazji spalili mnóstwo kalorii. Zumbę, która jest połączeniem elementów tańców latynoamerykańskich oraz elementów fitness poprowadziły trzy instruktorki z Olsztyna – Katarzyna Dąbrowska, Ania Chylińska i Sylwia! Po wspaniałej akcji wszyscy mogli poczęstować się tortem, który na tą okazję został specjalnie przygotowany. Charytatywny maraton Zumby zorganizowała Emilia Kirchhof wraz z porozumieniem z Dyrektor SP w Rumianie Hanną Kirchhof oraz Barbarą Lipińską – babcią Martyny Koszewnikow.

Barbara Lipińska z całego serca dziękuję za zorganizowanie maratonu Zumby: Emilii i Hannie Kirchhof, instruktorkom, wolontariuszom oraz darczyńcom, którzy podczas tej akcji wsparli jej wnuczkę Martynę Koszewnikow. Udało się zebrać ponad 2300 zł. Brawo!

Tekst i zdjęcia nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka