www.gminarybno.pl

Drukuj

Dębień: Sołtys z Radą Sołecką zorganizowali Dzień Kobiet

Opublikowano 2017-03-14 08:39:18. Artykuł wyświetlono: 1190 razy.

W piątek, 10 marca o godz. 19:00 w świetlicy wiejskiej w Dębieniu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet, którą zorganizował Sołtys wsi – Grzegorz Januszewski wraz z Radą Sołecką i Zarządem OSP Dębień.

Grzegorz Januszewski przygotował dla wszystkich pań miłą niespodziankę – zaprosił na uroczystość Młodzieżową Orkiestrę Dętą Ochotniczej Straży Pożarnej w Lidzbarku z Kapelmistrzem Grzegorzem Orłowskim na czele. Orkiestra przedstawiła wspaniały występ – za co została nagrodzona wielkimi brawami. Następnie przyszedł czas na pyszny tort oraz życzenia. Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski złożył paniom najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet – i jak podkreślił – to dzięki kobietom świat jest taki piękny. Życzenia składał również Grzegorz Januszewski wraz z Radą Sołecką, Radny Gminy Rybno – Piotr Kamiński oraz Radny Powiatu Działdowskiego – Janusz Kaczmarek. Sołtys podarował każdej z pań – pluszaka, Piotr Kamiński - album „Święta Ziemia Lubawska” wydany przez Piotra Rydla, a Janusz Kaczmarek podarował każdej mieszkance Dębienia symbolicznego kwiatka. Tego wieczoru każda z pań wróciła do domu z uśmiechem na twarzy!

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka