www.gminarybno.pl

Drukuj

Festyn rodzinny w Żabinach

Opublikowano 2018-07-02 14:48:47. Artykuł wyświetlono: 2356 razy.

W sobotę, 16 czerwca o godz. 15:00 przy altanie wiejskiej w Żabinach odbył się Festyn Rodzinny zorganizowany przez Sołtysa wsi Żabiny – Edmunda Gajka oraz Radę Sołecką.

Podczas festynu Edmund Gajek wręczył podziękowania osobom, które w szczególny sposób angażują się w pracę na rzecz sołectwa Żabiny. Potem przyszedł czas na wspólne biesiadowanie przy altanie z DJ Loczkiem. Dzieci mogły korzystać z dmuchanej zjeżdżalni oraz suchego basenu oraz innych atrakcji. Odbył się turniej warcabowy oraz liczne konkursy, gry i zabawy. Dla wszystkich przygotowany został grill, ciasto, ciepłe i zimne napoje oraz ognisko z kiełbaskami. – Sołtys wsi Żabiny dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji kolejnego festynu rodzinnego.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst