www.gminarybno.pl

Drukuj

Delfin gromi kolejnego rywala

Opublikowano 2017-10-03 07:30:22. Artykuł wyświetlono: 437 razy.

W sobotę, 30 września podopieczni Radosława Wasielewskiego zdeklasowali na własnym boisku kolejnego rywala aż 9:1 (4:0)! GSZS Delfin Rybno rozgromił KS Ewingi Zalewo i z 15 punktami na koncie zajmuje 6 miejsce w tabeli. Twierdza Rybno jest w tym sezonie dla rywali nie do zdobycia.

Mecze rozgrywane na stadionie OSiR w Rybnie są zdecydowanie najmocniejszą stroną GSZS Delfina. Zespół z Rybna odprawia ze sporym bagażem bramek kolejnego rywala. Tym razem przekonała się o tym drużyna z Zalewa, która poległa 9:1.

Miejmy nadzieję, że skuteczną grę zawodnicy Delfina przeniosą również na spotkania wyjazdowe.

GSZS DELFIN RYBNO - KS EWINGI ZALEWO 9:1 (4:0)
'20(k), '25 Orzechowski, '33, '47, '50 Łożyński, '40 Żądłowski, '57, '64 Rozentalski, '86Jabłonowski

Wyjściowy skład GSZS Delfina: Mateusz Leśniewski - Dawid Ksiuk, Michał Dzwonkowski, Adrian Zasadzki, Paweł Choma [C] - Sebastian Łukaszewski, Bazyli Jabłonowski, Patryk Rozentalski, Paweł Żądłowski, Daniel Orzechowski - Mateusz Łożyński

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka