www.gminarybno.pl

Drukuj

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Opublikowano 2017-04-10 14:40:35. Artykuł wyświetlono: 3170 razy.

Dnia 04 kwietnia 2017 r. w Zespole Szkół w Rybnie odbył się etap gminny Warmińsko -Mazurskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - który składał się z dwóch części- testu teoretycznego oraz jazdy na rowerze po placu manewrowym.

W zawodach brały udział drużyny ze szkół podstawowych z Hartowca, Koszelew, Rumiana, Rybna, Żabin oraz gimnazjów z Hartowca i Rybna. Nad całością turnieju czuwało jury składające z nauczycieli poszczególnych placówek. Naszą gminę na etapie powiatowym będą reprezentować: w kategorii szkół podstawowych- drużyna ze Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie w składzie: Agata Karbowska, Julia Loźniewska, Mateusz Maciejewski, Mikołaj Maciejewski oraz w kategorii gimnazjów- drużyna z Niepublicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Hartowcu w składzie: Jakub Cybulski, Emil Piszewski, Andrzej Piotrowski. Gratulujemy zwycięzcom i trzymamy kciuki za sukces na etapie powiatowym.

Dziękujemy p. Krzysztofowi Anisiewiczowi, który zorganizował i przeprowadził etap gminny turnieju oraz wszystkim nauczycielom zaangażowanym w przygotowanie uczniów.

Fundatorem nagród i dyplomów dla uczestników konkursu była Gminy Rybno.

A oto wyniki wszystkich drużyn:

w kategorii szkoły podstawowe:

I miejsce- SP Rybno- drużyna A

II miejsce- SP Rumian

III miejsce- SP Hartowiec i SP Koszelewy

V miejsce- SP Żabiny

VI miejsce- SP Rybno B

w kategorii gimnazja:

I miejsce - NG Hartowiec

II miejsce- G. Rybno A

III miejsce- G. Rybno B
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst