www.gminarybno.pl

Drukuj

Dzień Dziecka nie tylko dla najmłodszych

Opublikowano 2014-04-29 11:09:19. Artykuł wyświetlono: 1334 razy.

Gmina Rybno pozyskała ponad 15 tys. zł wsparcia na organizację imprezy kulturalno-integracyjnej z okazji Dnia Dziecka w 2014 r.

Wartość całości projektu wynosi 20 tys. zł natomiast wsparcie uzyskane ze środków zewnętrznych to kwota ponad 15 tys. zł. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego PROW na lata 2007 -2013.

Impreza odbędzie się w dniu 31 maja 2014 r. w Rybnie. Program festynu z okazji Dnia Dziecka przewiduje między innymi: konkursy z nagrodami, pokazy ratownictwa przygotowane przez OSP Rybno, pokazy rycerskie, występy szczudlarzy oraz koncert zespołu muzycznego.

Szczegółowe informacje dotyczące festynu zostaną opublikowane w późniejszym terminie.
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka