www.gminarybno.pl

Drukuj

Dzień Matki w Truszczynach

Opublikowano 2015-06-03 14:42:03. Artykuł wyświetlono: 1480 razy.

W sobotę, 30 maja w świetlicy wiejskiej OSP w Truszczynach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki. Udział w imprezie wzięło około 30 kobiet.

Podczas uroczystości życzenia z okazji Dnia Matki złożyli: wójt gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, przewodniczący rady gminy Rybno – Andrzej Kornacki, radny gminy Rybno – Piotr Kamiński oraz przedstawiciel Izb Rolniczych – Bartłomiej Lewalski. Wszystkie panie oraz zaproszeni goście otrzymali od dzieci własnoręcznie zrobione upominki, a Stanisław Markowski przygrywał muzykę do późnych godzin wieczornych. Uroczystość z okazji Dnia Matki zorganizowała sołtys wsi Truszczyny – Maria Kozłowska wraz z radą sołecką.

Tekst i zdjęcia nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka