Dziewczyny 'wykopały' VII miejsce

Opublikowano 2014-04-04 13:24:04. Artykuł wyświetlono: 1683 razy.

Dziewczęca drużyna piłkarska składająca się z uczennic Szkoły Podstawowej w Rybnie oraz Szkoły Podstawowej w Rumianie uczestniczyła w Finałach Wojewódzkich Turnieju „Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku, które odbyły się 28 i 29 marca na Stadionie Miejskim w Iławie.

Reprezentująca naszą gminę drużyna wystartowała w kategorii U-10, gdzie zajęła VII miejsce w klasyfikacji końcowej rozgrywek.

Zdjęcia oraz szczegółowe informacje na temat zawodów dostępne są na stronach internetowych Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej:

• Zdjęcia zespołowe (zobacz)
  • Wyniki wszystkich meczów i tabele grupowe (zobacz)
  • Zapis transmisji wideo (zobacz)

Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej ogłosił konkurs, polegający na zdobyciu największej liczby polubień. Drużyna, której się to uda otrzyma pamiątkowe gadżety oraz piłkę z autografem Zbigniewa Bońka.  Szczegóły dotyczące konkursu dostępne są na stronie internetowej wmzpn.pl