www.gminarybno.pl

Drukuj

Ślubowanie klas pierwszych

Opublikowano 2017-10-18 08:12:45. Artykuł wyświetlono: 2266 razy.

13 października 2017r. w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych.

Pierwszoklasiści zaprezentowali program artystyczny przygotowany pod kierunkiem wychowawczyń: Iwony Szarmacher, Małgorzaty Urbańskiej i Barbary Meller-Gojtowskiej. Ubrani w stroje galowe i birety pięknie zaprezentowali się wśród całej społeczności szkolnej oraz rodziców.

Głównym punktem było uroczyste ślubowanie pierwszaków na sztandar szkoły. Zgodnie z przyjętą tradycją, podobnie jak to czynią Kawalerowie Orderu Uśmiechu, wszyscy uczniowie wypili sok z cytryny i uśmiechnęli się. Dyrektor Bożena Dobrzyńska dokonała aktu pasowania na uczniów, a następnie wręczyła im pamiątkowe dyplomy.
 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst