www.gminarybno.pl

Drukuj

Erasmus+ - II turnus

Opublikowano 2018-07-17 12:15:48. Artykuł wyświetlono: 1497 razy.

W dniach od 08.07.2018r. do 15.07.2018r. grupa nauczycieli z Gminy Rybno wyjechała do Hiszpanii, aby brać udział w kursie pt. ,, Komunikacja, mediacja, rodzic trudny".

Zajęcia te były zorganizowane w ramach programu Erasmus+ Edukacja szkolna dofinansowanego z projektu „Ponadnarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej” finansowanego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Nauczyciele mieli możliwość wymiany doświadczeń, poznania systemu edukacji w Hiszpanii oraz zapoznania się z innowacyjnymi metodami rozwiązywania problemów. Pedagodzy uczestniczyli w ciekawych spotkaniach m.in. z profesorem Jose Belmonte Serrano- podczas których dyskutowali na temat współpracy szkoły z rodzicem oraz problemów wychowawczych. W ramach zajęć nauczyciele mieli możliwość zapoznania się z zasobami biblioteki Uniwersytetu w Murcji. Szkolenie przyczyniło się do nabycia nowych umiejętności i podniesienia kwalifikacji kadry pedagogicznej, nawiązaniu nowych kontaktów i poszerzeniu wiedzy o kulturze, historii i obyczajach Hiszpanii.
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka