www.gminarybno.pl

Drukuj

Ferie Zimowe z Parafią i OSiR w Rybnie

Opublikowano 2018-02-13 13:22:48. Artykuł wyświetlono: 832 razy.

W okresie ferii zimowych tj. 22.01.2018r. – 02.02.2018r. Parafia Rzymsko – Katolicka w Rybnie wraz z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Rybnie zorganizowała w hali sportowej turnieje piłki nożnej, siatkowej oraz gry i zabawy rekreacyjno – sportowe dla wszystkich chętnych wypoczywających w gminie Rybno.

W turniejach piłki nożnej i siatkowej uczestniczyli zawodnicy nie tylko z gminy Rybno, ale również z sąsiednich gmin, a w grach rekreacyjno – sportowych uczestniczyła młodzież i dzieci, którzy pod okiem nauczycieli - opiekunów, rodziców mogli rozwijać swoje umiejętności sportowe. Każdemu uczestnikowi turnieju wręczono medal i gadżety. Po zakończeniu zajęć w każdym dniu ferii każdy uczestnik mógł skorzystać z ciepłego posiłku przygotowanego przez restaurację „Świtezianka”.

Proboszcz Parafii w Rybnie ks. Mirosław Owczarek oraz kierownik OSiR w Rybnie Hanna Bem serdecznie dziękują nauczycielom-opiekunom ze SP im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie oraz nauczycielom wych. fizycznego z Żabin i Zespołu Szkół z Rybna za sprawne sędziowanie, a p. Marii Raczyńskiej za pyszne posiłki.

Bóg Zapłać!
Ze sportowym Pozdrowieniem!
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka