www.gminarybno.pl

Drukuj

Festyn rodzinny w Grądach

Opublikowano 2015-07-28 10:57:06. Artykuł wyświetlono: 1397 razy.

W sobotę, 25 lipca o godz. 15:00 na boisku o nawierzchni naturalnej w Grądach odbył się festyn rodzinny zorganizowany przez sołtysa wsi – Mirosława Remusa, radę sołecką, radną gminy Rybno – Agnieszkę Wysocką oraz mieszkańców wsi Grądy.

Oficjalnie festyn rodzinny otworzył gospodarz wsi – Mirosław Remus, który powitał mieszkańców, zaproszonych gości, a następnie życzył wszystkim udanej imprezy. Organizatorzy dla uczestników festynu przygotowali wiele atrakcji. Najmłodsi mogli korzystać z urządzeń rekreacyjno-dmuchanych tj. zjeżdżalnia oraz przejechać się bryczką czy postrzelać z wiatrówki do tarczy. Przygotowano także wiele gier i zabaw dla dzieci oraz starszych. Wszyscy mogli korzystać z grilla oraz bufetu, w którym można było zakupić między innymi przepyszną kanapkę z wiejskim smalcem i ogórkiem, który przygotowała Agnieszka Wysocka. Podczas festynu rodzinnego przygrywał wszystkim zespół muzyczny – były tańce oraz rodzinna atmosfera!
- Pomimo złej pogody, bawiliśmy się świetnie, zabawa skończyła się nad ranem. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w imprezie – powiedziała radna gminy Rybno Agnieszka Wysocka.

Organizatorzy dziękują sponsorom festynu: przyjaciel wsi – radny powiatowy Janusz Kaczmarek, Zbigniew Kowalkowski z Hartowca, Katarzyna Kamińska z Rybna, radni gminy Rybno: Czesław Mederski i Piotr Kamiński, Aleksandra Piotrowska i wielu innych, którzy chcieli być anonimowi, a z ich pomocą było łatwiej zorganizować tą świetną imprezę.

Tekst i zdjęcia nadesłał Sylwester Kaprowicz


Galeria zdjęć skojarzona z tekstem 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka