www.gminarybno.pl

Drukuj

Festyn rodzinny w Jeglii

Opublikowano 2015-06-23 10:16:07. Artykuł wyświetlono: 1973 razy.

W sobotę, 13 czerwca o godz. 16:00 w Jeglii odbył się festyn rodzinny, który został zorganizowany przez: OSP w Jeglii, Sołectwo wsi Jeglia i Szkołę Podstawową im. Mikołaja Kopernika w Jeglii.

O równej 16:00 organizatorzy festynu rodzinnego oficjalnie otworzyli imprezę i powitali zaproszonych gości oraz wszystkich uczestników festynu. Następnie część artystyczną przedstawili uczniowie i przedszkolaki z Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Jeglii. Następnie odbył się pokaz tańca – Zumby oraz wielopokoleniowy bieg mieszkańców – akcja cała Jeglia biega oraz gry i zabawy sprawnościowe i wiedzowe. Zabawa taneczna rozpoczęła się o 19:00 i trwała do późnych godzin wieczornych.

W trakcie imprezy najmłodsi mogli korzystać z urządzeń rekreacyjno – dmuchanych tj. zjeżdżalni PIRAT, suchego basenu z kulkami i trampoliny. Dzieci mogły także pomalować twarz, przejechać się bryczką, skorzystać z porad kosmetycznych i manicure, a także odbyła się loteria fantowa. Możliwe było także zakupienie ciepłych kiełbasek, ciasta, frytek, zapiekanek, herbaty, kawy itp.

Tekst i zdjęcia nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka