www.gminarybno.pl

Drukuj

Gimnazjum w Rybnie pożegnało absolwentów

Opublikowano 2014-07-04 15:21:39. Artykuł wyświetlono: 4326 razy.

W dniu 27 czerwca 2014 r. niezwykle uroczyście pożegnano absolwentów Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej - Curie w Rybnie. W tym roku szkołę ukończyło 89 uczniów.

Wcześniej, 25 czerwca 2014r. w restauracji "Świtezianka", dzięki wielkiemu wsparciu ze strony rodziców, odbył się "Bal Gimnazjalny 2014". Wśród absolwentów pożegnano uczniów, którzy zdobyli wiele laurów – podwójna laureatka (biologia, chemia) - Aleksandra Szczawińska, laureaci (wos) – Magdalena Ciżewska, Michał Kłosowski, Weronika Malinowska, zdobywczynie I miejsca w finale krajowym Ogólnopolskiego Konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe – Aleksandra Szczawińska i Kinga Werner, finalistka konkursu z chemii – Julia Kirchhof.

Życzymy wszystkiego dobrego w dalszej edukacji.

Tekst i zdjęcia: Zespół Szkół w Rybnie
 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka