www.gminarybno.pl

Drukuj

Gmina Rybno druga w Płośnicy

Opublikowano 2017-05-22 11:09:40. Artykuł wyświetlono: 629 razy.

W sobotę, 20 maja o godz. 9:00 na boisku wielofunkcyjnym przy Szkole Podstawowej w Płośnicy odbył się kolejny Turniej Piłki Nożnej Drużyn Samorządowych pod hasłem „Aktywnie spędź dni otwarte funduszy europejskich”.

W turnieju udział wzięły cztery drużyny: OREW Działdowo, Starostwo Powiatowe w Działdowie, Gmina Rybno i Gmina Płośnica. Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym” 2x6 minut. Najlepszą drużyną okazał się OREW Działdowo, który zwyciężył we wszystkich trzech pojedynkach. Drugie miejsce zajęła drużyna z Rybna, trzecie Gmina Płośnica, a tuż za podium zostało sklasyfikowane Starostwo Powiatowe w Działdowie. Pamiątkowe puchary i dyplomy wręczał Wójt Gminy Płośnica – Krzysztof Groblewski oraz Wicestarosta Marian Brandt.

Wyniki spotkań:
OREW – Gmina Płośnica 5:1
Starostwo – Gmina Rybno 1:2
OREW – Starostwo 5:0
Gmina Rybno – Gmina Płośnica 3:0
Starostwo – Gmina Płośnica 1:4
Gmina Rybno – OREW 1:3

Tabela:
1.OREW Działdowo 9 pkt. (13:2)
2.Gmina Rybno 6 pkt. (6:4)
3.Gmina Płośnica 3 pkt. (5:9)
4 Starostwo Powiatowe 0 pkt. (2:11)
Skład Gminy Rybno: Jan Rozentalski (B), Piotr Cybulski, Sylwester Kasprowicz (1 bramka), Krzysztof Anisiewicz, Waldemar Reszka, Tomasz Węgrzynowski, Marek Wilczewski (5 bramek).

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka