www.gminarybno.pl

Drukuj

Gmina Rybno ugrała II miejsce w turnieju

Opublikowano 2017-07-11 08:31:10. Artykuł wyświetlono: 325 razy.

W niedzielę, 9 lipca o godz. 10:00 na orliku piłkarskim na ulicy Makowej w Działdowie odbył się turniej samorządowy w piłkę nożną o Puchar Starosty Powiatu Działdowskiego – Mariana Janickiego.

W zawodach udział wzięły cztery drużyny – Miasto Działdowo, Starostwo Działdowskie, Gmina Iłowo-Osada i Gmina Rybno. Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym” 2x8 minut. Zawody sędziował – Paweł Wółkowski. Przedstawiamy wyniki drużyny z Rybna:
Gmina Rybno – Miasto Działdowo 2:3
Gmina Rybno – Gmina Iłowo-Osada 5:2
Gmina Rybno – Starostwo Działdowskie 4:1
Zespół z gminy Rybno w ogólnej klasyfikacji zajął II miejsce, tuż przed Gminą Iłowo-Osada i Starostwem Działdowskim. Pierwsze miejsce zajęło Miasto Działdowo, które zdobył tyle samo punktów co Gmina Rybno, lecz w bezpośrednim meczu okazało się lepsze 2:3. Nagrody wręczał Wicestarosta Działdowski – Marian Brandt, a statuetkę dla najlepszego piłkarza odebrał obrońca – Piotr Cybulski.
Skład Gminy Rybno: Waldemar Reszka (Radny Gminy Rybno) (B), Tomasz Węgrzynowski (Wójt Gminy Rybno), Bogusław Janeczka (Sołtys Sołectwa Rapaty), Piotr Cybulski (Oldboy 35+), Marcin Kasprowicz (Nauczyciel), Jacek Cioch (Nauczyciel) i Sylwester Kasprowicz (Radny Gminy Rybno) (C).

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka