www.gminarybno.pl

Drukuj

Granty PPGR - Wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR

Opublikowano 2021-11-24 08:27:03. Artykuł wyświetlono: 100 razy.

W związku z przystąpieniem przez przez Gminę Rybno do konkursu "Granty PPGR - Wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym" i obowiązkiem weryfikacji prawdziwości danych nałożonym na Gminę, zwracam się z prośbą do osób, które nie złożyły żadnego dokumentu potwierdzającego fakt zatrudnienia przodka w PGR lub złożyły inny dokument niewystawiony przez instytucje organów publicznych- o dostarczenie do Urzędu Gminy do dnia 15 grudnia zaświadczenia, świadectwa pracy lub innego dokumentu wystawionego przez instytucje organów publicznych, potwierdzającego fakt zatrudnienia przodka w linii prostej w PGR.

Urząd Gminy, na podstawie danych zawartych w oświadczeniu, składanym przez Państwa bez ww. załączników, nie jest w stanie potwierdzić faktu zatrudnienia w PGR.

W przypadku niedostarczenia ww dokumentów, Państwa oświadczenie nie zostanie zweryfikowane pozytywnie.
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka