www.gminarybno.pl

Drukuj

Hartowiec: 'Jaka to melodia' w Dzień Kobiet

Opublikowano 2017-03-07 10:20:11. Artykuł wyświetlono: 1900 razy.

To już tradycja, że w sołectwie Hartowiec organizowana jest uroczystość z okazji Dnia Kobiet – w tym roku nie mogło być inaczej. Sołtys – Bogdan Kopański wraz z radą sołecką oraz Radnym Gminy Rybno – Andrzejem Kornackim stanęli na wysokości zadania.

W sobotę, 4 marca w Szkole Podstawowej w Hartowcu mieszkanki sołectwa zgromadziły się w pięknie przystrojonej sali, by tam świętować Dzień Kobiet. Organizatorzy zaprosili także gości: Wójta Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowskiego, Radną Powiatu Działdowskiego – Katarzynę Ceryn Kowalską, Radną Gminy Rybno – Agnieszkę Wysocką, Sekretarz UG w Rybnie – Jolantę Jendrycką, Skarbnik UG w Rybnie – Zdzisławę Kanicz, Kierownika Posterunku Policji w Rybnie podkom. Danutę Orzechowską oraz st. sierż. Marzenę Zdrojewską.

Oczywiście podczas uroczystości nie mogło zabraknąć części artystycznej przygotowanej przez niezawodny zespół L’amici. Tym razem w rytmie teleturnieju „Jaka to melodia” uczestniczki zabawy mogły wykazać się ze znajomości tytułów najbardziej znanych kobiecych piosenek. Wszystkie Panie otrzymały nagrody, które ufundował Bogdan Kopański. Nie zabrakło także szczególnych życzeń, które składali miejscowi radni oraz wójt.

W tym samym dniu „Dzień Kobiet” odbył się także w Tuczkach i Naguszewie, a tydzień wcześniej w Rumianie i Truszczynach.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka