www.gminarybno.pl

Drukuj

Hartowiec: Quiz Muzyczny z okazji Dnia Kobiet

Opublikowano 2018-03-22 13:37:16. Artykuł wyświetlono: 1622 razy.

Po raz kolejny w sołectwie Hartowiec zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Kobiet – Sołtys – Bogdan Kopański wraz z Radą Sołecką oraz Radnym Gminy Rybno – Andrzejem Kornackim ponownie stanęli na wysokości zadania.

W sobotę, 17 marca o godz. 17:30 w Szkole Podstawowej w Hartowcu mieszkanki sołectwa zgromadziły się w pięknie przystrojonej sali, by tam świętować Dzień Kobiet. Oczywiście podczas uroczystości nie mogło zabraknąć części artystycznej przygotowanej przez niezawodny zespół L’amici. Tym razem w rytmie Quizu Muzycznego - „Gwiazdy Polskiej Sceny Muzycznej” uczestniczki zabawy mogły wykazać się ze znajomości tytułów piosenek Hanny Banaszak, Ewy Bem, Renaty Przemyk, Edyty Gellert, Alicji Majewskiej oraz Ireny Santor. Wszystkie Panie otrzymały nagrody, które ufundował Bogdan Kopański. Nie zabrakło także szczególnych życzeń oraz symbolicznych tulipanów, które wręczali miejscowi Radni – Bogdan Kopański i Andrzej Kornacki, Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski oraz Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Hartowcu.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka