www.gminarybno.pl

Drukuj

III edycja nocnego turnieju rozstrzygnięta

Opublikowano 2016-04-12 11:54:12. Artykuł wyświetlono: 3305 razy.

W sobotę, 9 kwietnia o godz. 19:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbyła się III edycja nocnego turnieju w piłkę nożną zorganizowana przez organizację Time2Play.

W zawodach, które otworzył Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski wzięło udział 10 zespołów podzielonych na dwie grupy: „A” – Tyl-Bud Rybno, P.U.B. Gralewo Tomasz Patyna, Respect Rumian, Elektryka Chmielewski, Royal Koszelewy, „B” – Chuderlaczki, Conquistadores, MKS Tęcza, King Power oraz Karczma Lubawa. Drużyny w grupach rozgrywały swoje mecze systemem „każdy z każdym”, sędzią głównym turnieju był Krzysztof Anisiewicz,, opiekę medyczną sprawował – Michał Kłosowski, a opiekunem hali tej nocy był Michał Witkowski.

Turniej zwyciężyła drużyna z Lubawy, która w finale wygrała z P.U.B. Gralewo 3:0, trzecie miejsce wywalczyli młodzi zawodnicy z zespołu – Elektryka Chmielewski, którzy po rzutach karnych wygrali z drużyną z Działdowa – Chuderlaczki 1:1 (2:0k). Trzy najlepsze ekipy tego wieczoru otrzymały medale, a najlepsza drużyna ogromny przechodni puchar. Nagrody wręczał organizator turnieju – Karol Zabłotny wraz z sędzią głównym. Odbył się także turniej karnych, który także wygrał zawodnik z Karczmy Lubawa.

Królem strzelców z 6 trafieniami na koncie został Paweł Brzozowski (Karczma Lubawa), najlepszym bramkarzem Karol Mergalski (Karczma Lubawa) a MVP turnieju wybrano Pawła Świniarskiego (Elektryka Chmielewski). Mistrzem konkursu rzutów karnych został Radosław Szulc (Karczma Lubawa)!

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka