www.gminarybno.pl

Drukuj

Informacja z półkolonii letnich

Opublikowano 2016-08-12 15:24:09. Artykuł wyświetlono: 1989 razy.

W dniach 25.07.- 05.08. 2016r. w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie  odbyły się półkolonie letnie dla uczniów szkoły. Było to możliwe dzięki dofinansowaniu z Funduszu Sołeckiego, z Gminy Rybno, ze Szkoły Podstawowej oraz nauczycielom, którzy prowadzili zajęcia i sprawowali opiekę w ramach wolontariatu. Program zajęć był bardzo zróżnicowany i uatrakcyjniony poprzez wyjazdy. Podczas półkolonii dzieci uczestniczyły w warsztatach plastycznych, tanecznych, kuglarskich, sportowych i kulinarnych. Ponadto odbyły się wyjazdy na basen w Mławie , do kina w Lubawie, do Parku Linowego w Olsztynie, na wyciąg tubingowy w Leźnie oraz do Kamionki na warsztaty z produkcji papieru czerpanego. O atrakcyjności półkolonii świadczyło zadowolenie dzieci i codzienna obecność na każdych zajęciach. Serdeczne podziękowania dla pana sołtysa Henryka Wiśniewskiego za zaangażowanie w realizację półkolonii.
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka