www.gminarybno.pl

Drukuj

Jeglia: Spotkanie seniorów z okazji Dnia Babci i Dziadka

Opublikowano 2019-01-29 09:05:47. Artykuł wyświetlono: 555 razy.

W sobotę, 26 stycznia 2019 roku o godz. 15:00 w Sali Domu Seniora w Jeglii odbyło się spotkanie seniorów z okazji Dnia Babci i Dziadka zorganizowane przez Sołtys wsi – Ewę Sendobrą wraz z Radą Sołecką we współpracy z Radnym Gminy Rybno – Łukaszem Głowackim.

Dla każdego uczestnika organizatorzy przygotowali gorące oraz zimne napoje (kawa, herbata, soki), ciepłe i zimne dania oraz słodkości. Seniorów odwiedził także Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski wraz z Radnymi Gminy Rybno – Grzegorzem Januszewskim i Sylwestrem Kasprowiczem, którzy złożyli życzenia oraz wręczyli seniorkom kwiaty.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka