www.gminarybno.pl

Drukuj

Hartowiec: 'Iskra' organizuje ferie zimowe dla dzieci

Opublikowano 2019-01-29 09:11:52. Artykuł wyświetlono: 1690 razy.

Dziś (28.01.2019r.) o godz. 10:00 w Domu Rekolekcyjnym w Hartowcu rozpoczęły się ferie zimowe organizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich „Iskra” w Hartowcu, w których udział bierze ponad 40 dzieciaków.

Organizatorzy ferii zimowych przygotowali dla uczestników szereg atrakcji: gry i zabawy, seanse bajkowe, warsztaty plastyczne oraz kulinarne. Jutro dzieci pojadą do Kiełpin na kulig oraz ognisko z kiełbaskami, a na koniec ferii zaplanowany jest bal karnawałowy. Dziś dzieci odwiedził także Przewodniczący Rady Gminy Rybno – Piotr Kornatowski wraz z Radnym Gminy Rybno – Sylwestrem Kasprowiczem, którzy przywieźli dla najmłodszych słodycze oraz upominki. W całej organizacji ferii zimowych pomagają także rodzice!

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz




 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst