www.gminarybno.pl

Drukuj

Trwa budowa nowej remizy strażackiej w Hartowcu

Opublikowano 2018-05-17 09:23:36. Artykuł wyświetlono: 2261 razy.

W Hartowcu trwa budowa nowej siedziby Ochotniczej Straży Pożarnej. Obiekt będzie jednym z najnowocześniejszych tego typu budynków w Powiecie Działdowskim. Inwestor zapewnia, że do końca września remiza będzie gotowa.

Gmina Rybno wyłoniła wykonawcę na budowę remizy (Firma Ogólnobudowlana – Urszula Zielińska), która będzie kosztować 468 tysięcy złotych. Pomieści dwa pojazdy, będzie miejsce do przebierania, natryski, toalety, miejsce dla gości, sala narad oraz wieża do suszenia węzy przeciwpożarowych z syreną. Od wielu lat wieś nie miała remizy, samochód strażacki stoi w prywatnym garażu.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst