www.gminarybno.pl

Drukuj

Jeglia: Trwa budowa Dziennego Domu 'Senior+'

Opublikowano 2018-09-14 09:45:07. Artykuł wyświetlono: 937 razy.

Trwają prace budowlane związane z utworzeniem Dziennego Domu "Senior+" w miejscowości Jeglia.

Projekt pod nazwą "Adaptacja pomieszczeń na potrzeby utworzenia Dziennego Domu „Senior+" jest dofinansowany w ramach realizowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Wieloletniego Programu "Senior+" na lata 2015-2020 skierowanego do jednostek samorządu terytorialnego. Całkowita wartość robót budowlanych wynosi 256.902,87 zł.

Prace remontowe wykonywane są przez Firmę Usługowo Handlową Adam Malinowski. Termin zakończenia robót budowlanych przewidziany do końca września 2018r., a po jego zakończeniu mieszkańcy będą mogli korzystać z estetycznego obiektu. Poprzez remont i zakup wyposażenia do budynku pragniemy, aby obiekt stał się przyjazny i dostępny dla osób, którzy chcą skorzystać z oferowanych usług.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka