www.gminarybno.pl

Drukuj

Kolędowanie przy żłobku w Rybnie

Opublikowano 2016-01-27 10:11:18. Artykuł wyświetlono: 2875 razy.

W sobotę, 23 stycznia o godz. 17:00 w kościele p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybnie odbyło się wspólne kolędowanie przy żłobku, które zorganizował Ks. Proboszcz Mirosław Owczarek, Parafia p.w. NSPJ w Rybnie oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Rybnie.

Uroczystość uświetnił występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Rybnie, zespół Lamici z Hartowca oraz młodzież z Gminy Rybno, która podczas Gali Piosenki 2015 zajmowała wysokie miejsca podczas konkursu piosenki. W trakcie wspólnego kolędowania, wszystkich biorących udział w uroczystości odwiedził także specjalny gość – Biskup Andrzej Suski, który skierował do mieszkańców Gminy Rybno ciepłe słowa, a także brał czynny udział w kolędowaniu. Ks. Dziekan Mirosław Owczarek dziękuje wszystkim, którzy pomogli zorganizować styczniowe kolędowanie przy żłobku.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka