www.gminarybno.pl

Drukuj

Kolejne dofinansowania z Unii Europejskiej

Opublikowano 2011-12-13 12:56:04. Artykuł wyświetlono: 3688 razy.

W dniu 12.12.2011 Wójt Gminy Rybno podpisał w Olsztynie dwie kolejne umowy na dofinansowanie projektów z gminy środkami Unii Europejskiej.

Feryjne podnoszenie edukacji wśród najzdolniejszych uczniów z Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej-Curie w Rybnie w roku 2012 i 2013 to projekt adresowany do młodzieży z gimnazjum w Rybnie i dotyczy dwóch wyjazdów uczniów do Muzeum Powstania Warszawskiego i Centrum Nauki Kopernik.

Druga z podpisanych umów dotyczyła dofinansowania projektu obejmującego remont i przebudowę stadionu sportowego w Rybnie. Realizacja tego przedsięwzięcia przewidziana jest na lata 2012-2014. W ramach tej inwestycji przebudowana zostanie płyta główna boiska wraz z bieżnią oraz wybudowane zostanie nowe boisko treningowe.
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka