Kolejne 'Małe Projekty'

Opublikowano 2011-11-23 11:27:50. Artykuł wyświetlono: 2133 razy.

W czwartek 17 listopada br. Wójt Gminy Rybno Edmund Ligman i Skarbnik Gminy Zdzisława Kanicz podpisali z Samorządem Województwa Warmińsko-Mazurskiego trzy umowy dotyczące współfinansowania realizacji w naszej gminie operacji z zakresu tzw. "Małych Projektów".

Wnioski o dofinansowanie z budżetu Unii Europejskiej przedsięwzięć realizowanych w ramach wdrażania "Lokalnej Strategii Rozwoju" dla Ziemii Lubawskiej złożone zostały w maju 2011 r.

Podpisane umowy dotyczą:

1. Zagospodarowanie terenu przy świetlicy wiejskiej w Gronowie
    W ramach projektu zostaną zakupione: huśtawka, karuzela, sprężynowce, zjeżdżalnia i równoważnia oraz wykonany zostanie chodnik do świetlicy. Teren uporządkują i obsieją trawą mieszkańcy.
    Termin realizacji - do czerwca 2012 r.

2. XIV i XV Bieg Niepodległości w Rybnie
    Podpisana umowa dotyczy współfinansowania biegu w roku 2011 i 2012. Środki przeznaczone są między innymi na nagrody i posiłki regeneracyjne dla uczestników biegu.

3. Wyposażenie obiektów OSiR w Rybnie
    W ramach umowy zostaną zakupione urządzenie dmuchane, które uatrakcyjnią imprezy organizowane na terenie naszej gminy

Przykładowe-poglądowe rysunki sprzętu: