www.gminarybno.pl

Drukuj

Koszelewy: Uroczystość z okazji Dnia Kobiet

Opublikowano 2016-03-09 08:19:47. Artykuł wyświetlono: 1527 razy.

W sobotę, 5 marca na godz. 18:00 do świetlicy wiejskiej w Koszelewach wszystkie panie zaprosił sołtys wsi Koszelewy – Adam Kasprowicz, który wraz z członkami rady sołeckiej oraz radnym gminy Rybno – Dariuszem Tara zorganizował uroczystość z okazji Dnia Kobiet.

Każda z pań przygotowała na specjalną uroczystość potrawę, a panowie zapewnili miłą obsługę, która wzorowo i profesjonalnie wcieliła się w role kelnerów imprezy. Wiceprzewodniczący rady Dariusz Tara wyrecytował paniom satyryczny wierszyk, który rozbawił wszystkich do łez. Potem radny wraz z sołtysem – Adamem Kasprowiczem złożyli paniom najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet. Następnie cała ekipa „kelnerów” wręczyła paniom symboliczne tulipany.

Sale na uroczystość przygotowały: Grażyna Tara, Beata Dzwonkowska i Iwona Tara. W rolę kelnerów wcielili się także: Roman Domżalski, Stanisław Janicki i Marek Majder.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka