www.gminarybno.pl

Drukuj

Masters, Loverboy i Czadoman na Dniach Rybna

Opublikowano 2016-08-17 09:05:34. Artykuł wyświetlono: 1308 razy.

W pierwszy weekend sierpnia – 5/6.08.2016 na placu przy restauracji „Świtezianka” w Rybnie odbyły się drugie z rzędu długo wyczekiwane - „Dni Rybna”! Organizatorami imprezy był Urząd Gminy Rybno oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Rybnie.

Punktualnie o godz. 17:00 wszystkich mieszkańców Gminy Rybno, turystów oraz gości powitał główny organizator „Dni Rybna 2015” – kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Rybnie – Jarosław Rolkowski. W imieniu Wójta Gminy Rybno – Tomasza Węgrzynowskiego kierownik Biblioteki zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy oraz do korzystania z wszystkich atrakcji, które na te dni dla uczestników imprezy zostały przygotowane. Dzieci między innymi mogły korzystać z urządzeń rekreacyjno-dmuchanych tj.: zjeżdżalnia i suchy basen z kulkami – pracownicy Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie zadbali oto aby wszystkie dzieci mogły korzystać z tych urządzeń. Dzieci mogły także pomalować sobie twarz i puszczać bańki mydlane. Wszyscy mogli korzystać z grilla oraz wielu innych atrakcji.Podczas pierwszego dnia odbyły się animacje dla dzieci a wieczorem odbyły

się dwa koncerty, które przyciągnęły na plac przy restauracji „Świtezianka” najwięcej publiczności. Zespoły Banau i Masters zrobili wielkie show i rozkręcili drugą największą w historii imprezę, która odbyła się na terenie Gminy Rybno. Potem do godzin wieczornych zabawę taneczną poprowadzili Dj-e – Dance eM i Pavlo!

W sobotę odbyły się animacje dla dzieci, wystąpił klaun „Kluseczka oraz druga Maryla – czyli sobowtór Maryli Rodowicz. Wieczorem odbył się koncert głównej gwiazdy – zespół Czadoman podbił serca całej publiczności takimi utworami jak: „Ruda tańczy jak szalona”, „Hej, hej bawmy się” czy „Bo to jest miłość”. To był niesamowity koncert – mówili mieszkańcy Rybna. Podczas imprezy odbył się także koncert zespołu – Loverboy, a zabawę taneczną poprowadzili do późnych godzin Dj-e Aqua i Roland.

- Wszystko przebiegło zgodnie z planem – podziękowania dla Jarosława Rolkowskiego, który zadbał oto aby wszyscy dobrze się bawili. Podziękowania dla wszystkich, którzy pomagali w organizacji oraz utrzymywali porządek i bezpieczeństwo na piątkowej i sobotniej imprezie - powiedział Wójt Gminy Rybno Tomasz Węgrzynowski.

Mieszkańcy Gminy Rybno i wszyscy przyjezdni bawili się znakomicie – każdy znalazł coś dla siebie, wszyscy świetnie się bawiliśmy, było głośno ale spokojnie, brawa dla organizatorów – powiedziała jedna z turystek.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz


Galeria zdjęć skojarzona z tekstem 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka