www.gminarybno.pl

Drukuj

Zjazd absolwentów - rocznik 1957

Opublikowano 2017-09-12 07:40:05. Artykuł wyświetlono: 2908 razy.

W sobotę (9 września) odbył się zjazd absolwentów rocznika 1957. W Rybnie w restauracji ,, Świtezianka ‘’ spotkali się m.in. byli uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej.

Po uroczystym obiedzie uczestnicy zjazdu absolwentów przejechali autobusem na zwiedzanie swojej byłej placówki wraz z jej obecnym dyrektorem – Bożeną Dobrzyńską. Przed wejściem do Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu gościom uświetniła czas Młodzieżowa Orkiestra Dęta pod przewodnictwem Jarosława Rolkowskiego. W spotkaniu uczestniczył także Wójt Gminy Rybno - Tomasz Węgrzynowski. Absolwenci przeglądali zdjęcia ze szkolnych lat oraz robili pamiątkowe zdjęcia. Przygotowano także specjalnie na tę uroczystość tort, którego świeczki zdmuchnęli nauczyciele, uczący absolwentów. Zjazd absolwentów to wyjątkowe chwile, które pozostaną w ich pamięci na zawsze.
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst