www.gminarybno.pl

Drukuj

Mistrzowie odwiedzili Wojewodę

Opublikowano 2017-02-10 13:50:35. Artykuł wyświetlono: 1157 razy.

We wtorek, 7 lutego 2017r. o godz. 13:00 w Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie złoci medaliści Młodzieżowych Mistrzostw Polski (U-14) spotkali się z Wojewodą Warmińsko-Mazurskim – Arturem Chojeckim.

W spotkaniu uczestniczyli piłkarze KS Contract Lubawa, którzy 29 stycznia w Kaliszu nie przegrali na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski żadnego meczu – 7 piłkarzy GSZS Delfin Rybno i 4 Motoru Lubawa: Michał Malinowski, Jakub Truszczyński, , Miłosz Szczepański, Filip Rudziński, Jakub Kwaśniewski, Kacper Zalewski, Konrad Zalewski, Tobiasz Kłosowski, Szymon Zelmański, Kacper Sendlewski i Szymon Szymański, a także: Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, Prezes GSZS Delfin Rybno – Jan Rozentalski, Trener GSZS Delfin Rybno – Radosław Wasielewski i Koordynator GSZS Delfin Rybno – Sylwester Kasprowicz.

Wojewoda Artur Chojecki pogratulował zawodnikom wielkiego sukcesu i podkreślił, że jest to wielkie wyróżnienie dla całego województwa warmińsko-mazurskiego. Radosław Wasielewski opowiedział o kulisach eliminacji do MMP oraz o całym pobycie na mistrzostwach w Kaliszu, a Michał Malinowski zaprosił wojewodę na pierwszy mecz seniorów GSZS Delfina Rybno, który odbędzie się w kwietniu. Piłkarze przygotowali dla Artura Chojeckiego upominki w formie szalika oraz koszulki z ich autografami.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka