www.gminarybno.pl

Drukuj

MKS 'Tęcza' wygrała dla Małgosi

Opublikowano 2015-07-01 13:07:17. Artykuł wyświetlono: 3354 razy.

W sobotę, 27 czerwca o godz. 9:00 na orliku przy Szkole Podstawowej w Koszelewach odbyła się III edycja turnieju charytatywnego – Zagrajmy dla Małgosi.

W zawodach udział wzięło 12 zespołów: KS Constract, Kar-Hand Video, Koszelewy, Tytani Rybno, Time2Play, Dream Team, Tyl-Bud Rybno, Respect Rumian, MKS Tęcza, Royal Koszelewy, Żabianka Żabiny, oraz Master’s Gigant’s – Jan Rozentalski.

Turniej oficjalnie otworzył wójt gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, który pogratulował wszystkim zespołom wzięcia udziału w tak szczytnej idei oraz życzył wszystkim zawodnikom sportowej rywalizacji. Dwanaście zespołów zostało podzielonych na trzy grupy po cztery drużyny, które zagrały systemem każdy z każdym – raz 12 minut. Po kilkugodzinnej rywalizacji do ćwierćfinałów awansowało 8 najlepszych drużyn:
Kar-Hand Video – Koszelewy 2:0
Tytani Rybno – Tyl-Bud Rybno 3:0
Respect Rumian – Master’s Gigant’s – Jan Rozentalski 0:3
KS Constract – MKS Tęcza 1:2

Półfinały:
Kar-Hand Video – Tytani Rybno 0:2
Master’s Gigant’s – Jan Rozentalski – MKS Tęcza 1:2
W meczu o trzecie miejsce po rzutach karnych Master’s pokonał Kar-Hand Video, a w finale MKS Tęcza wygrała z Tytanami 1:0. MKS Tęcza pod wodzą Krzysztofa Szałły rozegrała świetne zawody i wygrała dla Małgosi!

W trakcie zawodów zawodnicy oraz zgromadzona publiczność mogła zakupić słodkości, które przygotowały: radna gminy Rybno – Marzanna Borkowska, Teresa Kasprowicz, Iwona Tara oraz Bożena Rozentalska – cały dochód z sprzedaży tych smakołyków został przekazany Małgosi.
Najlepsze drużyny: MKS Tęcza, Tytani Rybno oraz Master’s Gigant’s – Jan Rozentalski otrzymały pamiątkowe puchary, które wręczyli radni z gminy Rybno – Dariusz Tara oraz Grzegorz Rozentalski. Nagrodzeni zostali także statuetkami: Patryk Gross – najlepszy bramkarz, Michał Rynkowski – najlepszy strzelec oraz Konrad Zalewski – najlepszy zawodnik.

Organizatorzy zawodów serdecznie dziękują za pomoc w organizacji turnieju sołtysowi wsi Koszelewy – Adamowi Kasprowicz oraz dyrektor SP w Koszelewach Barbarze Kornelskiej za udostępnienie sprzętu nagłaśniającego oraz pomieszczeń szkolnych.
Dla Małgosi tego dnia udało się zebrać ponad 1200zł! Organizatorami turnieju byli: Dariusz Tara, Grzegorz Rozentalski, grupa młodzieży „W Rękach Młodych” oraz Serwis informacyjny – Syla.

 

Tekst i zdjęcia nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka