www.gminarybno.pl

Drukuj

Nominacja do odznaczenia "Zasłużony dla Inteligentnego Rozwoju"

Opublikowano 2020-09-07 14:24:33. Artykuł wyświetlono: 368 razy.

Wójt Gminy Rybno otrzymał nominację do jubileuszowego odznaczenia „Zasłużony dla Inteligentnego Rozwoju”.

Jak można przeczytać na stronie internetowej Forum Inteligentnego Rozwoju (link):

„Zasłużony dla Inteligentnego Rozwoju” to wyjątkowe, jubileuszowe odznaczenie będące podsumowaniem pięcioletniej organizacji Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju, do którego nominowani zostaną tylko wybrani laureaci tej nagrody z lat 2016-2019 oraz Laureaci innych wyróżnień, skupionych wokół tematyki innowacji lub inwestycji. Podczas dotychczasowych edycji nagrody przeanalizowaliśmy setki tysięcy projektów, starannie wybierając wąskie grono wyróżnionych. Teraz czas na podsumowania. To odznaczenie wyróżnienie trafi do najbardziej wybitnych osób i organizacji wyznaczających trendy inteligentnego i zrównoważonego rozwoju.
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka