www.gminarybno.pl

Drukuj

Obozy szkoleniowe MDP

Opublikowano 2022-08-05 11:49:54. Artykuł wyświetlono: 356 razy.

Na przełomie lipca i sierpnia br. odbyły się obozy szkoleniowe Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z Rybna, Żabin i Hartowca.

Młodzi adepci pożarnictwa z Rybna i Żabin obozowali w Krynicy Morskiej, a młodzież z Hartowca spędziła czas w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Związku Harcerstwa Polskiego "Perkoz" w okolicach Olsztynka.

Kadra obozu dbała o aktywny i kreatywny wypoczynek swoich podopiecznych. Młodzi strażacy brali udział w grach i zajęciach sportowych, doskonalili pokonywanie młodzieżowego toru pożarniczego, uczyli się musztry indywidualnej i wielu innych przydatnych umiejętności. Nie zabrakło także czasu na wypoczynek i zwiedzanie.

zdjęcia: KP PSP Działdowo

 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka