Pendolino na dzień dziecka

Opublikowano 2015-06-03 08:43:47. Artykuł wyświetlono: 2648 razy.

W dniu 01 czerwca 2015r. z okazji dnia dziecka zorganizowany został dla dzieci z Dębienia wyjazd do stolicy Polski. Ogromną atrakcją wyjazdu był przejazd pociągiem PENDOLINO i zwiedzanie od kulis sklepu AUCHAN.

Uczestnicy wycieczki na pokładzie pociągu powitani zostali przez miły personel, a na stacji Warszawa-Centralna czekała na nich przedstawicielka firmy przewozowej, która na pamiątkę przejazdu wręczyła dzieciom drobne upominki.

Dzieci i ich rodzice dzięki pracy asystentek Pani dyrektor AUCHAN miały możliwość zapoznać się z kulisami pracy hipermarketu. Dzięki gościnności kadry sklepu zwiedzać można było biura informatyków, menadżerów, działu personalnego, dekoratornię, monitoring, piekarnię a nawet gabinet samej Pani dyrektor. W firmowej stołówce dzieci zorganizowany miały bogaty poczęstunek i wesołe zabawy. Na zakończenie spotkania dzieciom wręczono prezenty ufundowane przez AUCHAN.

Inicjatorem wyjazdu i jego atrakcji był sołtys wsi Dębień – Grzegorz Januszewski, który pozyskał sponsorów – PKP INTERCITY oraz AUCHAN. W geście podziękowania na ręce przedstawicieli sponsorów wyjazdu złożone zostały upominki, które swoją formą i treścią zachęcać mają do odwiedzania gminy Rybno ( foldery, ulotki, albumy przyrodnicze)

Tekst i zdjęcia: Anna Januszewska

Galeria zdjęć skojarzona z tekstem