www.gminarybno.pl

Drukuj

Pierwszy 'roczek' biegaczy Crazy Runners Team

Opublikowano 2016-04-25 15:17:52. Artykuł wyświetlono: 1709 razy.

W piątek, 22 kwietnia o godz. 19:00 w centrum Rybna odbył się kolejny fascynujący trening grupy biegaczy z Gminy Rybno – Crazy Runners Team Rybno.

19 kwietnia minął pierwszy „roczek” grupy, którą stworzył zagorzały biegacz – Paweł Kaczmarski. Z tej okazji dla każdego członka zespołu została przygotowana niespodzianka w formie nowej klubowej koszulki. W piątkowy trening grupę „CRT” zaszczycił swoją obecnością także lider z zaprzyjaźnionej grupy z Ostaszewa – „Biegam U KOLESI” – Jacek Prokop. Zarówno Jacek jak i Paweł to zdecydowanie liderzy tych grup biegaczy – wspierają, motywują oraz są gwarancją wspaniałej atmosfery podczas treningów. Spotkania tych klubów, to nie tylko wspólne treningi, to także wspólne zawody oraz zabawy integracyjne. Już niedługo udostępnimy także wywiad przeprowadzony z Pawłem oraz Jackiem!

Zapraszamy nowe osoby na trening „CRT” lub „Biegam U KOLESI”:
- w każdy wtorek o godz. 19:00 w Ostaszewie,
-w każdy piątek o godz. 19:00 w centrum Rybna!

Członkowie grupy CRT: Paweł Kaczmarski, Klaudia Orłowska, Sylwia Gurzyńska, Bożena Rozentalska, Marlena Piórkowska, Iwona Świniarska, Ewa Chechłowska, Małgorzata Rykaczewska, , Karol Draśpa, Leszek Lenckowski, Marcin Zieliński, Patryk Soboczyński, Andrzej Psiuk, Błażej Żarczyński, Sylwester Kasprowicz oraz gościnnie Magdalena Ćwiklińska.

Członkowie „Crazy Runners Team Rybno” chcieliby serdecznie podziękować za wsparcie firmie AGG Sport – Piotra Retkowskiego oraz kierownikowi Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie – Hannie Bem. To wspaniałe uczucie wiedząc, że są osoby, które chcą wspierać takie właśnie grupy jak – CRT!

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka