www.gminarybno.pl

Drukuj

Podjazd dla niepełnosprawnych oddany do użytku

Opublikowano 2016-08-18 13:54:52. Artykuł wyświetlono: 5551 razy.

W dniu 18 sierpnia 2016 r. dokonano komisyjnego odbioru robót związanych z wykonaniem podjazdu dla osób niepełnosprawnych z zadaszeniem wejścia do Urzędu Gminy Rybno oraz utworzonego Punktu Pomocy Prawnej dla mieszkańców Gminy Rybno.

W ramach inwestycji wykonano również docieplenie ściany frontowej oraz odnowiono fasadę budynku z nazwą i herbem Gminy Rybno. Inwestycja została zrealizowana z myślą o likwidacji barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych, co również umożliwi Gminie Rybno spełnienie wymaganych warunków jakim jest dostęp osób niepełnosprawnych do obiektów użyteczności publicznej przy ubieganiu się Gminy o środki pomocowe z Unii Europejskiej, oraz dostęp do darmowego Punktu Nieodpłatnej Pomocy Prawnej , który znajduje się przy Urzędzie Gminy Rybno.
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka