Podpisanie umów na inwestycje drogowe

Opublikowano 2019-06-04 11:54:15. Artykuł wyświetlono: 1137 razy.

W dniu 04.06.2019 r. w Sali OSP w Rybnie odbyło się podpisanie umów na wykonanie robót oraz na pełnienie funkcji inspektora nadzoru w ramach inwestycji pn. „Doprowadzenie do należytego stanu technicznego ciągów komunikacyjnych pieszo-jezdnych zlokalizowanych w granicach działek nr 540, 543 oraz 547 obrębu 19 Żabiny, w miejscowości Rapaty”.

W ramach inwestycji na odcinku drogi o długości 199,0m. zostanie wykonana nawierzchnia z kostki betonowej. Wykonawcą robót jest S.D.T. BUDOWNICTWO DROGOWE Sp. z o.o. z Susza.

W spotkaniu uczestniczyli: Wykonawca robót, Inspektor Nadzoru – Pan Alfons Szymański, Pani Radna Gminy Rybno – Pani Marzanna Borkowska oraz Sołtys Sołectwa Rapaty – Pan Bogumił Janeczko.

Inwestycja finansowana ze środków KOWR OT w Olsztynie.