www.gminarybno.pl

Drukuj

Podsumowanie Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego

Opublikowano 2018-03-07 10:52:16. Artykuł wyświetlono: 370 razy.

Dnia 03.03.2018r. w hali OSiR w Rybnie odbyła się ostatnia runda Indywidualnej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego.

Po zakończeniu rundy w przemiłej atmosferze dokonano uroczystego podsumowania. I miejsce zajął Marcin Grosz, II - Jakub Anzel, a III - Hubert Józefko (tabela poniżej). Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i gadżety, a zwycięzcy puchary. Wyłoniono również najzabawniejszego zawodnika oraz najstarszego zawodnika IALTS TOP 12.Najzabawniejszy zawodnik to :Henryk Leliński, a najstarszy zawodnik to: Jacek Wiśniewski.
Kierownik OSiR w Rybnie dziękuje wszystkim zawodnikom za udział w lidze oraz wspaniałą integrację, Krzysztofowi Anisiewiczowi za sprawne przeprowadzenie rozgrywek, a firmie ra-Druk- Radosław Wasielewski za dofinansowanie imprezy.

Do zobaczenia za rok!!!
Ze sportowym pozdrowieniem!

ZAŁĄCZNIKI:

Nadesłała: Hanna Bem
 
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka