www.gminarybno.pl

Drukuj

Podsumowanie Grand Prix Granicy Warmii i Mazur

Opublikowano 2017-11-02 07:53:09. Artykuł wyświetlono: 974 razy.

2 lipca w Kopaniarzach odbył się II Eurostyl bieg z Nadleśnictwem Lidzbark, w którym udział wzięło około 100 biegaczy. Po prawie czterech miesiącach przyszedł czas na podsumowanie całego cyklu Grand Prix Granicy Warmii i Mazur w Nidzicy.

W niedzielę, 29 października o godz. 15:30 w hali widowiskowej w Nidzicy odbyło się podsumowanie całego cyklu Grand Prix Granicy Warmii i Mazur złożonego z 11 biegów m.in. w Łukcie, Nidzicy, Kopaniarzach, Jonkowie, Olsztynku, Stawigudzie, Łynie czy Dąbrównie.

Delegat z Gminy Rybno – Radny Gminy Rybno – Sylwester Kasprowicz wraz z Wiceburmistrzem Nidzicy – Leszkiem Śpiewakiem, przedstawieniem Marszałka Województwa Warmińsko Mazurskiego Marka Gustawa Brzezina, Dyrektorem MOSiR-u w Nidzicy – Patrycją Kowalko oraz innymi zaproszonymi gośćmi miał przyjemność nagradzać najlepszych biegaczy, którzy w roku 2017 zapracowali na końcowy sukces w Grand Prix Granicy Warmii i Mazur.

Wśród nagrodzonych znaleźli się mieszkańcy Gminy Rybno oraz Gminy Grodziczno, którzy na co dzień reprezentują kluby – Crazy Runners Team Rybno oraz BIEGAM U KOLESI: Martyna Wilczewska, Iza Januszewska, Lech Lenckowski i Gabriel Łukaszewski. Nagrodzono także zawodników z zaprzyjaźnionych klubów tj. Rozbiegane Działdowo – Leon Mederski, Bogusław Wodzyński, Agnieszka Kowalska-Nazarewicz czy Team Kopeć – Krzysztof Kaweczyński. Wyróżnienia otrzymali także Ewa i Andrzej Rzepka, którzy często wspomagali team BIEGAM U KOLESI z Ostaszewa, a także Adrian Januszewski, który po 10 biegach zajął I miejsce w ogólnej klasyfikacji w swoim przedziale wiekowym – starszak. Głównym organizatorem Grand Prix Granicy Warmii i Mazur był Wojciech Kopeć.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka