www.gminarybno.pl

Drukuj

Podsumowanie rajdu rowerowego

Opublikowano 2020-10-16 16:12:21. Artykuł wyświetlono: 318 razy.

Wspólny Sekretariat Techniczny Programu „Polska-Rosja” opublikował podsumowanie oraz listę zwycięzców wirtualnego rajdu rowerowego zorganizowanego z okazji Europejskiego Dnia Współpracy oraz 30-lecia Interreg.

Na niespełna 80 osób biorących udział w rajdzie, trzecie miejsce pod względem przejechanego dystansu po polskiej stronie granicy zajął mieszkaniec Rybna – Pan Krzysztof Wasielewski, który przejechał rowerem w ciągu jednego dnia 102 km. Otrzymaliśmy także dwa wyróżnienia za najciekawsze selfie wykonane podczas rajdu po polskiej stronie granicy.

Nasi Partnerzy z Gusiewa okazali się dużą kreatywnością i zdobyli kilka wyróżnień za najciekawsze selfie wykonane podczas wirtualnego rajdu rowerowego.

Biorąc udział w rajdzie z naszymi Partnerami mieliśmy okazję promować realizację wspólnego projektu pn.: „Transgraniczna inicjatywa gm. Rybno i Gusev na rzecz ochrony Bałtyku przez ograniczenie zanieczyszczeń z terenów wrażliwych i cennych przyrodniczo oraz promowanie gospodarki zamkniętego obiegu” po obu stronach polsko-rosyjskiej granicy.

Zwycięzcom i wyróżnionym składamy OGROMNE GRATULACJE, wszystkim uczestnikom oraz organizatorom serdecznie dziękujemy za wspaniałą atmosferę rajdu.

Cały artykuł dostępny pod linkiem:
https://www.plru.eu/pl/aktualnosci/653,Zwyciezcy-wirtualnego-rajdu-rowerowego-Polska-Rosja
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka