www.gminarybno.pl

Drukuj

6-lecie Klubu HDK w Rybnie

Opublikowano 2022-11-21 12:09:20. Artykuł wyświetlono: 328 razy.

W sobotę, 19 listopada 2022r. o godz. 16:00 w restauracji „Świtezianka” odbyła się uroczystość 6-lecia działalności Klubu Honorowych Dawców Krwi w Rybnie. Imprezę otworzyła Prezes Klubu – Danuta Ogrodowczyk, która powitała zaproszonych gości oraz członków Klubu, których jest na dzień dzisiejszy już 102.

Podczas uroczystości członkowie zarządu przedstawili statystyki klubu oraz zostały wręczone odznaki dla Honorowych Dawców Krwi. Życzenia członkom składali zaproszeni gości – Wójt Gminy Rybno - Tomasz Węgrzynowski oraz Ks. Dziekan - Janusz Kowalski.

Odznaka „Zasłużony dla Zdrowia Narodu”:
- Andrzej Preczewski

Odznaka „Zasłużony Honorowy Dawca Krwi I Stopnia”:
- Teresa Głowacka
- Józef Erdman

Odznaka „Zasłużony Honorowy Dawca Krwi II Stopnia”:
- Ryszard Podowski
- Józef Erdman

Odznaka „Zasłużony Honorowy Dawca Krwi III Stopnia”:
- Bogdan Wantowski
- Krzysztof Rudzki
- Ireneusz Ziółkowski
- Jakub Preczewski
- Marcin Truszczyński
- Arkadiusz Anzel
- Sylwia Rojek-Kiełpińska
- Marcin Łukaszewski
- Ewa Kornacka

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 

 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst