www.gminarybno.pl

Drukuj

Podsumowanie sezonu letniego z ratownikami wodnymi

Opublikowano 2018-09-06 15:11:11. Artykuł wyświetlono: 872 razy.

W środę, 5 września o godz. 17:30 w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rybnie odbyło się spotkanie podsumowujące sezon letni nad jeziorem Zarybinek w Rybnie.

W spotkaniu udział wzięli: Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, Kierownik OSiR-u – Hanna Bem, Radny Gminy Rybno – Sylwester Kasprowicz oraz Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, którzy obsługiwali przez okres wakacyjny Wodny Plac Zabaw w Rybnie: Sławomir Maroński, Mirosław Remus, Janusz Kaczmarek, Karol Rykaczewski, Karol Raszkowski, Filip Machujski i Bartłomiej Kordalski.

Wójt Gminy Rybno podziękował ratownikom za wkład i zaangażowanie w pracę jaką włożyli w bezpieczeństwo wszystkich, którzy korzystali z wodnego placu zabaw. Kierownik OSiR-u wręczyła wszystkim podziękowania oraz upominki, a sami ratownicy stwierdzili, że wodny plac zabaw to strzał w 10-tkę, a w okresie wakacyjnym skorzystało z niego wielu mieszkańców i turystów. Wójt – Tomasz Węgrzynowski poinformował także ratowników, że w przyszłym sezonie też chce współpracować i już po modernizacji plaży w Rybnie myśli o siedzibie dla ratowników z prawdziwego zdarzenia.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka