www.gminarybno.pl

Drukuj

Pasowanie na przedszkolaka w Przedszkolu w Rybnie

Opublikowano 2015-11-05 07:54:45. Artykuł wyświetlono: 3814 razy.

W tym roku uroczystości związane z pasowaniem odbyły się z podziałem na grupy. Dzieci trzyletnie stały się pełnoprawnymi przedszkolakami podczas uroczystego otwarcia nowych pomieszczeń przedszkolnych.

W Grupach starszych, do których od września także uczęszczają nowe dzieci, odbyły się uroczystości: pasowania na czterolatka (28 października 2015r.), a 30 października 2015r. pasowanie na starszaka. We wszystkich imprezach uczestniczyli rodzice przedszkolaków i inni członkowie rodzin. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, odpowiadały na pytania oraz złożyły ślubowanie. Każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom i upominek. Uroczystości pasowania na przedszkolaka były ostatnim etapem realizowanego programu adaptacyjnego.

Zdjęcia 3-latków wykonał fotoRYTMIK Krzysztof Gmyr, pozostałe zdjęcia pochodzą z archiwum przedszkola.

Nadesłała: Joanna Psiuk
 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst