www.gminarybno.pl

Drukuj

Prace rozbiórkowe na terenie Gminy Rybno

Opublikowano 2021-07-20 13:30:43. Artykuł wyświetlono: 396 razy.

Obecnie Gmina Rybno przeprowadza roboty budowlane związane z rozbiórką oraz wyburzaniem obiektów komunalnych.

Według założonego planu po dopełnieniu wszelkich niezbędnych formalności w dniu 16.07.2021 r. Firma „Tool” Bożena Strzelewska rozpoczęła realizację przedmiotowego zakresu prac. Obiekty budowlane, które zostaną poddane rozbiórkom to: budynek mieszkalny położony w miejscowości Koszelewy oraz dwa budynki gospodarcze położone w miejscowościach Rumian oraz Naguszewo. Rozbiórki wykonywane są w celu usunięcia zagrożeń wynikających ze stanu technicznego obiektów nienadających się do użytkowania.

Teren budowy, na którym prowadzone są prace rozbiórkowe został odpowiednio oznaczony oraz zabezpieczony. Prosimy o bezwzględne przestrzeganie zakazu poruszania się na terenie objętym pracami budowlanymi.

Poniżej zdjęcia, które przedstawiają stan techniczny przedmiotowych obiektów oraz pierwsze efekty przeprowadzonej rozbiórki budynku mieszkalnego w Koszelewach.
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka