www.gminarybno.pl

Drukuj

Przedszkolny konkurs na owocowo – warzywną kukiełkę

Opublikowano 2014-10-13 12:35:58. Artykuł wyświetlono: 3202 razy.

Na początku października w Przedszkolu w Rybnie został ogłoszony wewnątrz przedszkolny konkurs dla dzieci i rodziców na temat: „Owocowo – warzywna kukiełka”.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział 30 rodzin. Celem było wyzwalanie twórczości plastycznej dzieci, wykorzystanie naturalnych darów przyrody, aktywne spędzanie wolnego czasu, wspólna zabawa oraz zacieśnianie więzi dzieci, rodziców i przedszkola. Prace konkursowe wywołały zaciekawienie i uznanie oglądających wystawę.

Komisja konkursowa bardzo wysoko oceniła wszystkie prace. Gratulacje należą się wszystkim uczestnikom za estetykę, zaangażowanie i pomysłowość. Każda praca została nagrodzona. Zgodnie z założeniami konkursu komisja wyłoniła zwycięzców:

I miejsce: ex aequo Agata Truszczyńska i Jakub Sieński
II miejsce: Marta Waszk
III miejsce: Anna Chechłowska
IV miejsce: Jan Michalski
V miejsce: Mikołaj Nigowski
VI miejsce: Zofia Wojnarowska

Tekst i fot. Joanna Psiuk


 

 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka