Rajd Grunwaldzki 2011

Opublikowano 2011-06-27 08:24:57. Artykuł wyświetlono: 2725 razy.

W dniach 7-11 lipca 2011 r. pograniczu województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego odbędzie się Rajd Grunwaldzki, który jest działaniem stowarzyszonym z realizowanym przez Główną Kwaterę Związku Harcerstwa Polskiego projektem "Pogranicze".

Harcerze uczestniczący w imprezie będą nocować w szkołach na terenie naszej gminy. Rajd skończy się w poniedziałek 11 lipca 2011 r. w Lidzbarku apelem o godzinie 21:00, w czasie którego nastąpi wręczenie zwycięskim patrolom pucharów i nagród.

Patronat honorowy nad Rajdem Grunwaldzkim 2011 objęli: Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik, Marszełek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Jacek Protas, Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki, Starosta Działdowski Marian Janicki, Starosta Iławski Maciej Rygielski, Starosta Brodnicki Piotr Boiński, Naczelnik Związku Harcerstwa Polskiego hm. Małgorzata Sinica, przewodniczący Wspólnoty Drużyn Grunwaldzkich, dziekan Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego prof. dr hab. Andrzej Lisowski, Prezydent Miasta Płocka Andrzej Nowakowski, Wójt Gminy Rybno Edmund Ligman, Burmistrz Miasta i Gminy Lidzbark Jan Rogowski, Burmistrz Miasta Mławy Sławomir Kowalewski, Burmistrz Miasta Brodnicy Jarosław Radacz, Burmistrz Miasta Lubawy Maciej Radtke, Wójt Gminy Skrwilno Dariusz Kolczyński, Wójt Gminy Lubowidz Krzysztof Ziółkowski i Wójt Gminy Grodziczno Kazimierz Konicz.