www.gminarybno.pl

Drukuj

Rajd rowerowy w ramach projektu 'Bezpieczna Gmina Rybno'

Opublikowano 2017-10-03 07:36:46. Artykuł wyświetlono: 985 razy.

Dnia 28.09.2017r. Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Koszelewach zorganizowała rajd rowerowy w ramach projektu „Bezpieczna Gmina Rybno”.

Uczestnicy otrzymali z rąk Pana Wójta Tomasza Węgrzynowskiego i Pani kierownik oświaty – Wiesławy Wróblewskiej pamiątkowe czapki i koszulki z hasłem programu „Bezpieczna Gmina Rybno”. Wyjazd był sprawdzianem podstawowych zasad poruszania się w ruchu drogowym grup zorganizowanych. Rajd odbywał się pod hasłem: „Śladami naszej historii” i prowadził na cmentarze z okresu I wojny światowej znajdujące się w pobliskich lasach. Uczestniczyli w nim uczniowie klas IV-VII, nauczyciele i rodzice. Rajd zakończony został integracyjnym ogniskiem. Wyjazd był bardzo udany, w przyszłości szkoła będzie promować ten typ ruchu. Z góry zapraszamy na kolejne wyprawy.
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka