www.gminarybno.pl

Drukuj

Rekrutacja do przedszkoli i klas pierwszych

Opublikowano 2017-04-05 12:01:27. Artykuł wyświetlono: 937 razy.

Zgodnie z Zarządzeniem nr 35 Wójta Gminy Rybno z dnia 5 kwietnia 2017r. w sprawie: ustalenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego do przedszkola oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Rybno na rok szkolny 2017/2018 od dnia 19 kwietnia rozpoczyna się rekrutacja do przedszkola oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.

Szczegółowe terminy określa załączone zarządzenie.

Kryteria rekrutacji do przedszkola, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Rybno na drugim etapie rekrutacji wraz z liczbą punktów oraz dokumenty niezbędne do potwierdzenia tych kryteriów zawarte są w załączonej uchwale.

Wnioski można pobierać w sekretariatach poszczególnych placówek.

ZAŁĄCZNIKI:

 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka